Agora: Kamil Przełęcki odpowiedzialny za konwergencję multimediów

Nową funkcję w strukturach Pionu Internet Agory: stanowisko dyrektora ds. rozwoju i konwergencji multimediów obejmie Kamil Przełęcki, pomysłodawca wprowadzenia do internetu filmu fabularnego "Oda do radości" równocześnie z premierą kinową, a także kierownik produkcji filmowych.

Rozwój synergii i konwergencji mediów audiowizualnych oraz wdrażanie nowych modeli technologicznych, a także produkcja i dystrybucja kontentu audiowizualnego oraz konsultacje w zakresie produkcji wideo, telewizyjnej i filmowej w ramach pionu internet - to podstawowe zadania Kamila Przełęckiego na nowym stanowisku w Agorze.

Odpowiedzialny będzie on również za rozwój konkurencyjności reklamy wideo w internecie, która ze względu na popularność tego medium wśród młodych odbiorców, może być alternatywą dla reklamy telewizyjnej.

Będziemy sięgać po nowe sposoby umieszczania przekazu reklamowego w treściach audiowizualnych. Często innych niż w klasycznej telewizji, bo skierowanych do pokolenia internetu. Dzięki konwergencji mediów należących do Agory, uzyskamy zupełnie nowe rozwiązania i zwiększymy potencjał przekazu. Przyszłość jest multimedialna, a Agora jest dla tej przyszłości fantastycznym fundamentem - mówi Kamil Przełęcki.

Agora: Kamil Przełęcki odpowiedzialny za konwergencję multimediów

Kamil Przełęcki był kierownikiem produkcji filmów "Katyń", "Zemsta" i "Statyści", producentem kreatywnym treści dedykowanych dla nowych mediów: np. serialu "Winda" (do oglądania za pomocą telefonu komórkowego) oraz oprawy interaktywnej do odcinka serialu "Oficerowie" z wariantami zakończeń wybieranymi przez odbiorcę (itvp.pl). To z jego inicjatywy film pełnometrażowy "Oda do radości" miał równoczesną premierą w kinie i internecie.

Źródło: http://press.gazeta.pl