Agito.pl z wyszukiwarką NetSprint

Agito.pl- sklep internetowy z elektroniką użytkową, wprowadził wyszukiwarkę NetSprint eCommerce. Pozwala ona użytkownikom przeszukać zawartość serwisu w celu odnalezienie interesującego ich produktu.

Wbudowana w sklep wyszukiwarka pozwala na obecnym etapie przeszukiwać około 45 tys. produktów, ale w przyszłości ma to być już kilkaset tysięcy. NetSprint eCommerce umożliwia przeszukiwanie pełnotekstowe, czyli słowa z zapytania wyszukiwane są nie tylko w nazwach, ale i w opisach produktów.

Jak czytamy w komunikacie, wkrótce wyszukiwarka ma zostać udoskonalona o kolejną funkcjonalność- mechanizm misspellingu, który będzie generował podpowiedź, jeśli zapytanie zostanie wpisane z błędem.

- Sprawne wyszukiwanie produktów to jedna z najważniejszych funkcjonalności w przypadku dużych , takich jak Agito.pl- uważa Tomasz Sypuła, prezes Agito. - Ma ona bezpośredni wpływ na konwersję i wzrost przychodów. NetSprint eCommerce stanie się dla nas również narzędziem, dzięki któremu będziemy mogli lepiej poznać potrzeby naszych klientów.

Wyszukiwarka NetSprint eCommerce umożliwia także prowadzenie akcji promocyjnych poprzez prezentowanie klientom ustalonych treści na wybrane słowa kluczowe.

http://www.agito.pl