AdTaily na Internet Standard - konkurs

Konkretne, łatwe w obsłudze i (co chyba najważniejsze) automatyczne. Takie są reklamy AdTaily, które wczoraj wprowadziliśmy na InternetStandard. Żeby pokazać, jak bardzo doceniamy naszych reklamodawców, dla pierwszego który skorzysta z AdTaily przygotowaliśmy wejściówkę na konferencję techstandard2010.

AdTaily na Internet Standard - konkurs
Droga rozwoju AdTaily usłana jest różami. Wpierw wygrana w Seedcamp.com, potem przejęcie przez Agorę. A teraz, dzięki obecności na InternetStandard usłyszy o nich cała masa wydawców internetowych. Szczęściarze ;)

Charakterystyczne kwadraciki w rozmiarze 125x125 wyświetlają się pod wszystkimi tekstami na InternetStandard. Cena: 20 zł za dzień w specjalnej promocji InternetStandard. Średnia dzienna oglądalność naszego serwisu to: 4 300 użytkowników, 11 687 odsłon, (źródło: gemiusTraffic, czerwiec 2010)

Dla kogo jest reklama na InternetStandard? Dla reklamodawców zainteresowanych dotarciem do przedstawicieli branży internetowej (e-commrece, reklama interaktywna, webhosting itd.). Jeżeli tego właśnie szukasz, to zachęcamy do komunikacji z naszymi czytelnikami (10 proc. z nich to menedżerowie i prezesi a 20 proc. to właściciele przedsiębiorstw).

Co więcej pierwszy reklamodawca, który umieści reklamę na naszym AdTaily na 7 dni otrzyma od nas jedną wejściówkę na konferencję techstandard2010. Taki mały bonus dla osób, które nie boją się innowacyjnych form reklamowych :). Promocja nie dotyczy sekcji Baza Wiedzy.

AdTaily wprowadził także nasz siostrzany portal IDG.pl. Ceny ustalono na: 9 zł dla działu Download Windows, 4 zł dla działu Download Gry, 5 zł dla reklam emitowanych pod newsami. Ceny są promocyjne i obowiązywały będą do końca wakacji.

A tak wygląda AdTaily: