AdAction dla Super Expressu

Pisaliśmy ostatnio o tym, że Super Express odświeżył swoją witrynę internetową znajdującą się pod adresem se.pl. Okazuje się, że za przygotowanie sekcji gier on-line dla portalu Super Expressu odpowiedzialna jest agencja interaktywna AdAction, specjalizująca się m.in. w reklamie in-game.

Jedną z części uruchomionego właśnie portalu se.pl jest sekcja Gry online. Wszystkie dostępne tam pozycje zostały dostarczone przez AdAction i pochodzą z autorskiego serwisu Stonogra.pl.

"W chwili obecnej dostarczyliśmy do serwisu Se.pl ponad 30 gier, jednakże wraz z rozwojem serwisu Stonogra.pl ilość gier na serwisach partnerskich będzie wzrastać. W tym roku planujemy kolejne podobne wdrożenia także w innych serwisach specjalistycznych i ogólnotematycznych." - powiedział Jacek Jankowski, dyrektor zarządzający AdAction.

Serwis z darmowymi grami on-line Stonogra.pl, rozwijany jest i utrzymywany przez firmę AdAction zajmującą się produkcją gier reklamowych oraz rozwiązań promocyjnych opartych o rozrywkę on-line.