Ad.Net sprzedaje reklamę na mapie Targeo.pl

Sieć reklamy internetowej Ad.Net podpisała umowę z firmą Indigo - operatorem Targeo.pl. Główną zaletą reklamy na mapach jest możliwość targetowania geograficznego, a w ofercie znaleźć się ma wiele form reklamy lokalnej, niespotykanych w innych serwisach internetowych.

"To co wyróżnia ofertę reklamową na mapach Targeo.pl od konkurencji to zaawansowane technologicznie formy jak AdKompas, który pokazuje kierunek i odległość do najbliższej stacji benzynowej czy oddziału banku. Na Targeo.pl sprzedajemy też reklamę spotykaną na innych serwisach z mapami jak banner czy wizualizację lokalizacji punktów naszych klientów" - mówi Radosław Leżański, specjalista ds. zakupu w sieci Ad.Net.

W styczniu 2009 roku mapy Targeo.pl odwiedziło wg badania Megapanel prawie 700 tysięcy użytkowników, a w marcu firma Indigo opublikowała nową wersję map. Targeo.pl jest obecnie jedyną mapą internetową z widoczną numeracją budynków. Od niedawna na mapie można również znaleźć aktualizowane na bieżąco informacje o utrudnieniach w ruchu drogowym, które można wykorzystać przy planowaniu trasy.