Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Ad.Net sprzedaje reklamę na mapie Targeo.pl

Sieć reklamy internetowej Ad.Net podpisała umowę z firmą Indigo - operatorem Targeo.pl. Główną zaletą reklamy na mapach jest możliwość targetowania geograficznego, a w ofercie znaleźć się ma wiele form reklamy lokalnej, niespotykanych w innych serwisach internetowych.

"To co wyróżnia ofertę reklamową na mapach Targeo.pl od konkurencji to zaawansowane technologicznie formy jak AdKompas, który pokazuje kierunek i odległość do najbliższej stacji benzynowej czy oddziału banku. Na Targeo.pl sprzedajemy też reklamę spotykaną na innych serwisach z mapami jak banner czy wizualizację lokalizacji punktów naszych klientów" - mówi Radosław Leżański, specjalista ds. zakupu w sieci Ad.Net.

W styczniu 2009 roku mapy Targeo.pl odwiedziło wg badania Megapanel prawie 700 tysięcy użytkowników, a w marcu firma Indigo opublikowała nową wersję map. Targeo.pl jest obecnie jedyną mapą internetową z widoczną numeracją budynków. Od niedawna na mapie można również znaleźć aktualizowane na bieżąco informacje o utrudnieniach w ruchu drogowym, które można wykorzystać przy planowaniu trasy.