Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Abonament na VoIP

Tele2 Polska wprowadza opłaty abonamentowe za usługę VoIP.

Tele2 Polska rozpoczęła świadczenie nowej usługi VoIP poprzez urządzenie TDU. Nie różni się ono zbytnio od „Gadatka” – zmienia się natomiast forma płatności. Użytkownik „Gadatka” kupuje karty typu pre-paid (50 zł i 100 zł) w celu uzupełnienia swojego konta. W przypadku TDU, klient podpisuje dwunastomiesięczną umowę z firmą. Co miesiąc użytkownik wpłaca 25 zł brutto na poczet przyszłych rozmów. Jeżeli nie zużyje jej w całości, system automatycznie przeniesie niewykorzystaną część kwoty na kolejny miesiąc.

Tele2 oferuje zniżki w stosunku do standardowego pakietu TP SA za rozmowę międzynarodową do 66%, do 28% mniej za rozmowę z telefonami komórkowymi, i do 31% mniej za rozmowy międzymiastowe.

Aktywacja nowej usługi Tele2 w okresie promocyjnym kosztuje złotówkę. Urządzenie można zamówić jedynie poprzez infolinię operatora. TDU będzie dostępna w siedmiu strefach numeracyjnych. Nadal sprzedawany będzie także „Gadatek”.