Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

AOL w Indiach

America Online poinformowała o zamiarach otwarcia małej jednostki developerskiej w Indiach. Nie znane są jednak jeszcze szczegóły, ile osób będzie tam zatrudnionych, ani nad jakimi projektami będą pracować Hindusi.

Plany AOL obejmują otworzenie niewielkiego oddziału. Przedstawiciele firmy nie chcą jeszcze zdradzić, co dokładnie będzie opracowywane w Indiach. To jeszcze zbyt wcześnie, by podawać jakiekolwiek szczegóły - powiedziała przedstawicielka firmy - Mogę jedynie powiedzieć, że obecność AOL na azjatyckim kontynencie nie będzie bardzo widoczna.”

Przedstawiciele AOL podkreślają, że decyzja z otworzeniem hinduskiej jednostki wiąże się z przekonaniem, że w tym kraju znajduje się dobrze wykwalifikowana i sprawna kadra pracownicza.

Oddział zostanie uruchomiony najprawdopodobniej za kilka miesięcy.

America Online będzie kolejną firmą, która w ramach cięcia kosztów otworzy placówkę rozwojową w Indiach. Przypomnijmy, że rywal AOL Yahoo! już dawno otworzył tam swój oddział. W najbliższym czasie również Symantec – firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania zabezpieczającego komputery i Sieć zamierza otworzyć jednostkę badawczo-rozwojową w Indiach.