AOL szuka polskich specjalistów

AOL, dawniej America Online, dostawca treści i usług internetowych poszukuje do pracy w Irlandii i Niemczech polskich specjalistów IT.

Oferta AOL kierowana jest głównie do absolwentów kierunków informatycznych, którzy posiadają 2-5 letnie doświadczenie zawodowe i biegle posługują się językami obcymi, głównie językiem angielskim. AOL proponuje obok możliwości współpracy z profesjonalistami z całego świata, interesujące warunki wynagrodzenia i pakiety socjalnym, w tym dofinansowania biletów lotniczych.

Obecnie spółka kładzie duży nacisk na rozwój siedziby w Irlandii, która wkrótce stanie się centralą korporacji. W ciągu najbliższych dwóch lat firma planuje utworzenie tam 50 nowych stanowisk. AOL poza narzędziami do komunikowania się przez internet, buduje platformy reklamowe do wykorzystania internetu do celów promocyjnych.

Spółka organizuje spotkanie informacyjne w Krakowie. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję złożyć aplikacje na stanowiska pracy w Dublin Development Center oraz w niemieckiej siedzibie firmy. Więcej informacji: http://www.aol.ie/