7 dni z IDG.pl - zobacz najnowszy odcinek

"7 dni z IDG.pl" to cotygodniowy program, w którym przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z branży IT, które miały miejsce podczas minionego tygodnia. W programie znajdziecie informacje dotyczące nowości sprzętowych, imprez targowych oraz debiutujących gier i filmów, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Zapraszamy!

W tym tygodniu zakończyły się kolejne targi elektroniki użytkowej w Berlinie. IFA, bo o tej imprezie mowa dotychczas odbywały się co dwa lata - w ubiegłym roku organizatorzy zdecydowali, że liczba nowości oraz zainteresowanie zwiedzających jest tak duże, że od 2006 roku IFA ma się odbywać co roku.

Dziś firma Philips zorganizowała w Warszawie specjalną konferencję. Zaprezentowane na niej zostały nowe urządzenia które trafią na rynek już w najbliższym czasie. Co przygotował na sezon jesienno-zimowy? O tym w dzisiejszym odcinku.

Wszechobecne odchodzenie młodych ludzi od standardowych środków masowego przekazu i skupianiu swych zainteresowań w Internecie zauważają już nie tylko przedstawiciele świata mediów, ale również firmy oferujące konsumentom swoje produkty. Jedną z nich jest CocaCola która uruchomiła swój społecznościowy portal o nazwie "Uda Się".

Sony wprowadza nową wersję swojego urządzenia za pomocą którego możemy stworzyć coś na kształt własnej telewizji. Dzięki niemu możemy przesyłać obraz i dźwięk wszędzie tam gdzie jest dostęp do Internetu.

Te i więcej informacji znajdziecie w najnowszym telewizyjnym podsumowaniu tygodnia portalu IDG.pl.