7 dni z IDG.pl - odcinek 56

"7 dni z IDG.pl" to cotygodniowy program, w którym przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z branży IT, które miały miejsce podczas minionego tygodnia. W programie znajdziecie informacje dotyczące nowości sprzętowych, imprez targowych oraz debiutujących gier i filmów, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Zapraszamy!

Wszystko wskazuje na to że już tylko tygodnie dzielą nas od oficjalnego startu czwartego operatora komórkowego na polskim rynku. W rozmowie z nami Christopher Bannister potwierdził, że z oferowaniem usług P4 zamierza wystartować w pierwszych miesiącach przyszłego roku. Zdradził też co firma będzie miała do zaoferowania.

Od ponad miesiąca klienci nowej platformy cyfrowej ITI mogą nabywać dekodery z wbudowanym dyskiem twardym oferującym możliwość korzystania z usługi VOD. Usługa została uruchomiona wczoraj.

Apple IMC Poland SAD - firma będąca oficjalnym przedstawicielem w Polsce koncernu Apple, poinformowała o wprowadzeniu na nasz rynek specjalnej wersji przenośnego komputera MacBook. Limitowane wydanie notebooka - MacBook Polish Edition - dedykowane jest przede wszystkim dla studentów i nauczycieli.

Każdemu kiedyś mogło się zdarzyć, że ich laptop upadł czy został zamoczony. Pamiętacie to drżenie rąk przy sprawdzaniu jak bardzo uszkodził się nasz ukochany sprzęt? Dla tych wszystkich, którzy czegoś takiego nie chcą przeżywać firma NEC przygotowała notebooka do zadań specjalnych.

7 grudnia 2006 roku w Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyła się Gala Klubu CIO. Przyznano na niej tytuł CIO roku.