Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

7 dni z IDG.pl - odcinek 54

"7 dni z IDG.pl" to cotygodniowy program, w którym przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z branży IT, które miały miejsce podczas minionego tygodnia. W programie znajdziecie informacje dotyczące nowości sprzętowych, imprez targowych oraz debiutujących gier i filmów, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Zapraszamy!

Tegoroczne III Forum na Rzecz Usług Szerokopasmowych organizowanej przez tygodnik Computerworld odbyło się pod hasłem Przyszłość broadbandu w Polsce. Blisko pół tysiąca uczestników wzięło udział w prowadzonych przez specjalistów prezentacjach, wykładach i warsztatach dotyczących najnowszych usługa dostępowych, Web 2.0 oraz przenikaniu się świata internetu i telewizji.

Wiele wskazuje na to, że od stycznia będzie można zamawiać Neostradę, bez konieczności zakupu usług telefonii stacjonarnej i opłacania abonamentu telefonicznego. Czyżby miały ziścić się marzenia wielu klientów Telekomunikacji Polskiej zmuszonych przez tego operatora do korzystania z niechcianych usług?

Wojna między konsolami trzeciej generacji rozszerza swój front. Od Niedzieli w sprzedaży jest trzecia już konsola, tym razem zaprezentowana przez Nintendo.

Urządzenia łączące w sobie komputer i telefon komórkowy są bardzo przydatne dla biznesmenów będących często w podróży. Ale czy tylko? Firma Palm postawiła sobie to pytanie i przygotowała model smartfona, który może zainteresować również zwykłych użytkowników. Mowa tu o modelu Treo 680 na który firma rozpoczęła zbieranie zamówień.

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jakie witryny są najczęściej odwiedzane przez polaków? Prezentujemy listę najpopularniejszych witryn i komunikatorów we wrześniu. To najnowsze wyniki pochodzące z badania Megapanel Gemius/PBI. Prezentowane są zawsze z dwumiesięcznym opóźnieniem, ze względu na proces analizy danych.