7 dni z IDG.pl - nowy odcinek już do obejrzenia!

"7 dni z IDG.pl" to cotygodniowy program, w którym przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z branży IT, które miały miejsce podczas minionego tygodnia. W programie znajdziecie informacje dotyczące nowości sprzętowych, imprez targowych oraz debiutujących gier i filmów, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Zapraszamy!

7 dni z IDG.pl - nowy odcinek już do obejrzenia!
Od tego tygodnia użytkownicy Neostrady mieszkający w Warszawie i okolicach mogą nabyć nową usługę jaką oferuje nasz narodowy operator. Mowa tu oczywiście, a może i nie do końca oczywiście, o Videostradzie - usłudze która weszła na rynek bez większego echa.

Prawie jednocześnie otwarto w siedzibie głównej TP "Ogrody Innowacji". Miejsce gdzie wszyscy zainteresowani usługami oferowanymi przez Telekomunikację, będą mogli przyjść i się z nimi zapoznać.

PricewaterhouseCoopers ogłosiła raport "Global Entertainment and Media Outlook: 2006 - 2010". Znaleźć w nim można informacje na temat tego, jak analitycy firmy widzą rozwój branży rozrywkowej i mediów w najbliższych czterech latach.

Pojawiła się długo wyczekiwana finalna wersja internetowej przeglądarki Opera 9. Co znajdziemy w najnowszym wydaniu? Oprócz poprawienia funkcjonalności znalazło się w niej również kilka innowacyjnych usprawnień.

Te i inne informacje przedstawimy szerzej w najnowszym odcinku telewizyjnego podsumowania tygodnia portalu IDG.pl