7 dni z IDG.pl - najnowsze, telewizyjne podsumowanie tygodnia

"7 dni z IDG.pl" to cykliczny, telewizyjny program informacyjny portalu IDG.pl. Przedstawiamy w nim najciekawsze wydarzenia z branży IT, które miały miejsce podczas mijającego tygodnia. W każdym odcinku znajdziecie informacje o tym co ciekawego zdarzyło się zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Dziś mija dokładnie 79 lat od przesłania pierwszego sygnału telewizyjnego. Z dwoma przedstawicielami branży telewizyjnej rozmawiamy o tym jaka jest przyszłość telewizji, tej tradycyjnej oraz internetowej.

Od 28 lutego do 29 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbywa się wystawa naukowa pod tytułem "Odkrywanie Czasu", przygotowana we współpracy z National Museum of Emerging Science and Innovation Miralkan z Tokio w Japonii. Wybraliśmy się tam z kamerą, zobaczcie co przygotowali dla nas fizycy.

Przyjrzymy się także jakie są najczęstsze dolegliwości związane z pracą przy komputerze.

Ponadto pokażemy wam jak wygląda nadchodzący sequel Rise of Nations, tym razem pod tytułem Rise of Legends, zobaczycie fantastnyczne możliwości silnika graficznego CryEngine, oraz dowiecie się jak wygląda nowa samochodówka Techlandu pod tytułem Volkswagen GTI Racing.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka "7 dni z IDG.pl".