7 dni z IDG.pl - cotygodniowe telewizyjne podsumowanie wydarzeń

"7 dni z IDG.pl" to cotygodniowy program, w którym przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z branży IT, które miały miejsce podczas minionego tygodnia. W programie znajdziecie informacje dotyczące nowości sprzętowych, imprez targowych oraz debiutujących gier i filmów, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Zapraszamy!

7 dni z IDG.pl - cotygodniowe telewizyjne podsumowanie wydarzeń
Połowa roku, która nadejdzie już niebawem, to dobry okres na wszelkiego rodzaju rankingi.

Dziś ogłoszony został raport Top200 - coroczne podsumowanie tygodnika Computerworld. Z tej okazji przedstawimy Wam relację z imprezy jaka w związku z tym się odbyła.

Amerykańscy koledzy z PC World ogłosili natomiast ranking stu najlepszych ich zdaniem technologii roku 2006. Zeszłoroczny lider odnotował spadek aż o 12 miejsc.

Piractwo wciąż jest w naszym kraju dużym problemem. Zapobiegać ma mu między innymi edukacja. Film "Bądź oryginalny" trafi wkrótce do wszystkich gimnazjów na terenie Polski. Czy odniesie sukces?

O piractwie porozmawiamy również z przedstawicielem firmy Forum Film, która z okazji Dnia dziecka zgotowała maluchom nie lada atrakcję. Gromada szczęśliwców mogła obejrzeć film "Auta" na 9 dni przed jego światową premierą... pod bardzo czujnymi oczami gromady ochroniarzy.

Te oraz więcej informacji w najnowszym podsumowaniu tygodnia 7 dni z IDG.pl