Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

7 dni z IDG.pl - Najnowszy odcinek już w sieci

"7 dni z IDG.pl" to cotygodniowy program, w którym przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z branży IT, które miały miejsce podczas minionego tygodnia. W programie znajdziecie informacje dotyczące nowości sprzętowych, imprez targowych oraz debiutujących gier i filmów, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Zapraszamy!

Szykuje się nam rewolucja w połączeniach komórkowych. Grupa Onet wraz z Rebtel Networks wprowadzają na polski rynek usługę Onet Rebtel, która może znacząco obniżyć koszty połączeń zagranicznych z telefonów komórkowych.

Dzisiaj na specjalnej konferencji prasowej zostały zdradzone szczegóły dotyczące nowej platformy cyfrowej, która ma konkurować z Polsatem Cyfrowym i Cyfrą +. Co ciekawe platforma spółki ITI Neovision jako pierwsza w Polsce zaoferuje swoim odbiorcom trzy kanały w standardzie High Definition.

Podróżowanie bez mapy, w szczególności w nieznanym nam terenie, może czasem utrudnić dotarcie do celu. Coraz częściej zamiast papierowych atlasów czy planów możemy już korzystać z cyfrowych map, które zawierają o wiele więcej pożytecznych informacji. Być może nie wszyscy wiedzą, ale cyfrowe mapy, stosowane w wielu urządzeniach do nawigacji powstają w Polsce. Ich producentem jest firma Tele Atlas Polska, część grupy Tele Atlas, która w tym tygodniu oficjalnie zainaugurowała działalność.

Po miesiącach zapowiedzi Microsoft w końcu zaprezentował przystawkę do konsoli Xbox 360 pozwalającą odtwarzać płyty HD DVD. Nie jest to jedyna nowość sprzętowa giganta z Redmond jaka została pokazana w ostatnim czasie. Znamy już bowiem szczegóły dotyczące konkurenta iPoda ze stajni Microsoftu - multimedialnego odtwarzacza Zune.

Te i więcej informacji w najnowszym odcinku telewizyjnego podsumowania tygodnia portalu IDG.pl.