Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

7 dni z IDG.pl - Kolejny odcinek już w sieci

"7 dni z IDG.pl" to cotygodniowy program, w którym przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z branży IT, które miały miejsce podczas minionego tygodnia. W programie znajdziecie informacje dotyczące nowości sprzętowych, imprez targowych oraz debiutujących gier i filmów, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Zapraszamy!

W tym tygodniu w San Francisco odbyła się kolejna edycja Intel Developer Forum. Jak zwykle przedstawiciele Intela nie zawiedli i zaprezentowali kilka interesujących nowości trafią na rynek w najbliższych miesiącach.

We wtorek polska wikipedia obchodziła swoje 5 urodziny. Z tej okazji na specjalnie zorganizowanym zlocie polskich wikipedystów pojawił się jej twórca sam Jimmy Jimbo Wales.

Podczas zakończonego już w tym tygodniu Tokio Game Show, na graczy czekało wiele niespodzianek. Jednak jedną z największych jaka ich spotkała była wiadomość o tym że sony obniżyło planowaną cenę sprzedaży swojej najnowszej konsoli czyli playstation 3.

Liczba posiadaczy komórek na świecie rośnie w nieprawdopodobnym tempie. Producenci telefonów prześcigają się we wzornictwie i funkcjonalnościach swoich nowych modeli. Prym w tym wiedzie fiński producent komórek Nokia, która zaprezentowała swój nowy model telefonu o symbolu N95.

Coraz więcej ludzi ma dostęp do szerokopasmowego Internetu. Nie jest to wciąż większość, lecz plany ekspansji i wizje przyszłości co i raz przedstawiają kolejne firmy. Tym razem nasz narodowy operator w postaci Telekomunikacji Polskiej zaprezentował swoją wizję domu przyszłości oraz funkcji jakie będzie on spełniał. Oczywiście dzięki usługom przez niego oferowanym.