5 nowych serwisów od o2 dla fanów muzyki

Rapfan.tv, popfan.tv, clubfan.tv, emofan.tv i rockfan.tv - oto nowe serwisy muzyczne stworzone przez jeden z największych portali w Polsce, czyli o2.pl.

Każdy z nowych serwisów nastawiony jest na inny gatunek muzyczny i oczywiście kierowany jest też do innej grupy fanów. Nie znajdziemy tam jednak najnowszych wiadomości ze świata muzyki czy show biznesu, ponieważ strony są agregatorami teledysków pochodzących z wrzuta.pl. Strony charakteryzują się prostą oprawą graficzną (co stało się już cechą rozpoznawalną serwisów o2.pl) oraz intuicyjną nawigacją. Na każdej z nich umieszczono dobrze widoczne linki (na górze strony) do pozostałych, bliźniaczych witryn z muzyką.

Oryginalny jest pomysł na serwis emofan.tv, który (jak sama domena wskazuje) skierowany jest do amatorów muzyki emo. Ze względu na niszowy charakter tego gatunku muzyki, o2.pl liczy w tym przypadku na kilkadziesiąt tysięcy unikalnych użytkowników.

5 nowych serwisów od o2 dla fanów muzyki

www.emofan.tv

Także wczoraj portal o2 uruchomił nowy serwis (Notowany.pl), tym razem kierowany do graczy giełdowych.

o2 jest obecnie czwartym największym portalem w Polsce - miesięcznie odwiedza go prawie 7 mln użytkowników (według Megapanel PBI/Gemius).