5 dni z biznesem internetowym w Poznaniu

W dniach 7-11 października br. w Poznaniu odbędą się dwie duże międzynarodowe imprezy związane z biznesem internetowym. Startup Weekend i zaraz po nim konferencja e-nnovation.

Startup Weekend to międzynarodowy cykl imprez, które co weekend odbywają się w kilku lub kilkunastu różnych miastach na całym świecie. Celem 54-godzinnego, intensywnego spotkania jest stworzenie fundamentu startupu, pozyskanie partnerów - programistów, grafików, marketingowców oraz zweryfikowanie pomysłu przez doświadczonych praktyków z branży.

Praktyczną wiedzę na temat e-biznesu można zdobyć także na spotkaniu e-nnovation, w której biorą udział specjaliści z całego świata. Podpowiedzą oni uczestnikom czego unikać, aby osiągnąć sukces w e-biznesie, pokażą najnowsze trendy i rozwiązania. Uczestnicy będą mieli okazję na wymianę opinii i doświadczeń podczas tematycznych paneli dyskusyjnych i w tzw. strefie networkingu.

Dla wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w obu wydarzeniach organizatorzy przygotowali promocyjny pakiet biletów. Osoby, które zapiszą się na Poznań Startup Weekend otrzymają kod rabatowy, który upoważni ich do rejestracji na e-nnovation za jedyne 297 zł, zaoszczędzą w ten sposób 300 zł. Z kolei osoby, które zapisują się na e-nnovation mają możliwość skorzystania z udziału w Poznań Startup Weekend w promocyjnej cenie 50 zł, zamiast 155 zł.