3Com obsłuży LAN Party

W Warszawskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, odbędzie się w dniach od 24 do 25 lipca trzecia edycja LAN Party (zawody - sieciowe gry komputerowe). Dostawcą sprzętu sieciowego obsługującego zawody będzie firma 3Com.

„Wybraliśmy urządzenia sieciowe 3Com, gdyż gwarantują one bezawaryjne działanie sieci i obsługę aplikacji wymagających przysłania dużej liczby pakietów, co w przypadku tego typu imprez jest warunkiem podstawowym”, mówi Piotr Bartosiewicz, organizator imprezy. I dodaje, "urządzeń 3Com używaliśmy również w poprzednich edycjach LAN Party i nigdy nas nie zawiodły. Zawsze gwarantowały uczestnikom komfortowe warunki współzawodnictwa na lokalnych serwerach gier”.

Organizatorzy przewidzieli możliwość grania w niemal wszystkie najpopularniejsze gry - od Counter-Strike, Quake 3 poprzez Starcraft i Warcraft 3, aż do Painkiller, QuakeWorld. Rally 04 i wielu, wielu innych. Konkursy, turnieje, muzyka i zabawa - tego wszystkiego mogą spodziewać się uczestnicy LAN Party. Tym razem impreza będzie dostępna także dla widzów. To dla nich przygotowana zostanie specjalna trybuna i wielki ekran, na którym będą mogli obserwować zmagania graczy siedzących na sali.