Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

3,4 mln zł zysku Internet Group w IV kwartale

Internet Group miało w IV kwartale 95,8 mln zł przychodu i 3,4 mln zł zysku. Skonsolidowane przychody za cały rok 2007 wyniosły 249 mln zł a zysk netto 9,6 mln zł. To wyniki lepsze od wcześniejszych prognoz zarządu o kilka procent, informuje spółka w komunikacie.

Spółka prognozuje, że w roku 2008 r. wypracuje 14, 1 mln zł zysku netto i osiągnie przychody na poziomie 416 mln zł. To odpowiednio o 50% i 67% więcej niż w ubiegłbym roku.

W tym roku spółka chce skupić się na rynkach zagranicznych. "Ad.net - jedna ze spółek Grupy - już dziś odnosi sukcesy w Europie Wschodniej i krajach nadbałtyckich. I tak, na Litwie spółka Ad.net osiągnęła już prawie połowę udziału w tamtejszym rynku reklamy internetowej", podaje spółka.

Internet Group S.A. jest spółką notowaną na GPW od 1996 roku. Od maja 2007, po połączeniu z CR Media Consulting, jest grupą kapitałową działającą w obszarze rynku nowych mediów, marketingu, teleinformatyki i telekomunikacji. W swej strukturze IGroup posiada spółki świadczące usługi dostępu do internetu, serwis społecznościowy (Pino.pl), firmę zajmującą się badaniem mediów (CR Media Consulting) i sprzedażą reklam (np. Ad.net, Ad Meritum), czy prowadzeniem sprzedaży i obsługi klienta (np. Call Center Poland ).