250 tys. z OnetKonekt

Liczba użytkowników usługi dostępu do Internetu OnetKonekt, oferowanej wspólnie przez Onet.pl i Energis Polska przekroczyła 250 tys. - poinformowali przedstawiciele portalu.

Usługa oferowana jest od września ubiegłego roku - jest to dostęp typu dial-up, realizowany za pośrednictwem numeru 020 95 80. Opłata za korzystanie z niego jest taka sama, jak w przypadku numeru dostępowego oferowanego przez TP S.A. - użytkownicy OnetKonekt otrzymują jednak dodatkowo darmowy dostęp do niektórych serwisów portalu Onet.pl.

"Bardzo cieszymy się z przyjęcia usługi OnetKonekt przez naszych klientów, które przerosło nasze najśmielsze oczekiwania.(...) Z racji tego, że konkurencja nie śpi, przygotowujemy się obecnie do wprowadzenia pełnego zakresu dodatkowych usług i produktów dla klientów, które jeszcze ulepszą naszą ofertę. W najbliższym czasie Onet wprowadzi nowe i innowacyjne rozwiązania dostępu do Internetu. O szczegółach powiadomimy niebawem" powiedział Łukasz Wejchert, wiceprezes Onet.pl S.A.

Wśród dodatkowych usług, oferowanych są w tej chwili użytkownikom OnetKonekt są m.in.: gra liczbowa OnetOtoloto, w której codziennie wygrać można 100 000 złotych oraz nowa encyklopedia WIEM 2003.