Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

250 tys. z OnetKonekt

Liczba użytkowników usługi dostępu do Internetu OnetKonekt, oferowanej wspólnie przez Onet.pl i Energis Polska przekroczyła 250 tys. - poinformowali przedstawiciele portalu.

Usługa oferowana jest od września ubiegłego roku - jest to dostęp typu dial-up, realizowany za pośrednictwem numeru 020 95 80. Opłata za korzystanie z niego jest taka sama, jak w przypadku numeru dostępowego oferowanego przez TP S.A. - użytkownicy OnetKonekt otrzymują jednak dodatkowo darmowy dostęp do niektórych serwisów portalu Onet.pl.

"Bardzo cieszymy się z przyjęcia usługi OnetKonekt przez naszych klientów, które przerosło nasze najśmielsze oczekiwania.(...) Z racji tego, że konkurencja nie śpi, przygotowujemy się obecnie do wprowadzenia pełnego zakresu dodatkowych usług i produktów dla klientów, które jeszcze ulepszą naszą ofertę. W najbliższym czasie Onet wprowadzi nowe i innowacyjne rozwiązania dostępu do Internetu. O szczegółach powiadomimy niebawem" powiedział Łukasz Wejchert, wiceprezes Onet.pl S.A.

Wśród dodatkowych usług, oferowanych są w tej chwili użytkownikom OnetKonekt są m.in.: gra liczbowa OnetOtoloto, w której codziennie wygrać można 100 000 złotych oraz nowa encyklopedia WIEM 2003.