Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

2 GB od Microsoftu?

Microsoft zamierza powiększyć rozmiar darmowych skrzynek pocztowych w systemie Hotmail do 2 GB - donosi serwis TheInquirer.net. Będzie to reakcja na działania firmy Google, która od kilku tygodni zapowiada udostępnienie darmowych kont pocztowych o pojemności 1 GB.

Z nieoficjalnych informacji (Microsoft jak dotąd nie skomentował doniesień Inquirera'a) wynika, że powiększenie kont miałoby nastąpić już we wrześniu. Oprócz zwiększenia pojemności konta pocztowego użytkownicy mogą spodziewać się także podniesienia limitu wielkości pojedynczej przesyłki - do 20 MB.

Warto przypomnieć, że Microsoft już raz udostępnił użytkownikom darmowe konta pocztowe o pojemności 2 GB - z tym, że nastąpiło to przez pomyłkę. W tej chwili Microsoft oferuje użytkownikom Hotmail darmowe konta o pojemności 2 MB oraz limit objętości pojedynczej przesyłki na poziomie 1 MB.

Więcej informacji:

http://www.theinquirer.net