150 nagród do wygrania w Podchodach IDG.pl!

Podchody IDG.pl II ruszyły! Kolejny raz czytelnicy IDG.pl będą mieli okazję wygrać moc atrakcyjnych nagród nie wstając od komputera. W wyścigu o kolejne "skarby" przyda się spryt, spostrzegawczość i dobra znajomość serwisu IDG.pl. Do wygrania około 150 nagród ufundowanych przez sponsorów konkursu i wydawnictwo IDG Poland S.A. Nie zwlekajcie więc! Podchody codziennie w IDG.pl

Druga edycja Podchodów IDG.pl to konkurs, w którym zadaniem Uczestników jest rozszyfrowanie serii podpowiedzi - zagadek, które zdradzają miejsce ukrycia w serwisie IDG.pl informacji o konkretnych nagrodach i hasłach upoważniających do ich odbioru. Zabawa przypomina znaną harcerską grę terenową polegająca na poszukiwaniu jednej grupy uczestników przez drugą przy wykorzystaniu specjalnych umownych znaków mających ułatwić rozstrzygnięcie gry. Jedyną różnica jest to, że Podchody IDG.pl rozgrywane są w wirtualnym świecie - wskazówki i podpowiedzi umieszczane są na stronach portalu IDG.pl.

150 nagród do wygrania w Podchodach IDG.pl!

Główna strona konkursu Podchody IDG.pl

Konkurs "Podchody IDG.pl" składać się będzie z codziennych, cyklicznych edycji - każdego dnia, z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt. Głównym zadaniem, z jakim przyjdzie zmierzyć się uczestnikom konkursu, jest odnalezienie ukrytych w różnych sekcjach serwisu IDG informacji o nagrodach i specjalnych haseł, pozwalających na ich odebranie. Redakcja serwisu, co dwie godziny (o 12.00, 14.00 i 16.00), umieszczać będzie na stronie konkursowej wskazówki, pomagające w odnalezieniu ukrytego "skarbu". Wszelkie wskazówki dotyczyć będą miejsca publikacji informacji o nagrodzie i będą przyjmować postać prostych zagadek i podpowiedzi skojarzeniowo-słownych. Niektóre podpowiedzi mogą mieć postać "łańcuszka zagadek", gdzie jedna zagadka prowadzi do następnej. W tym przypadku konieczne będzie odgadnięcie kolejnych zagadek i takie przemieszczanie się po stronach serwisu (zawierających kolejne podpowiedzi) aby w efekcie precyzyjnie trafić do miejsca ukrycia informacji o nagrodzie. Odnalezienie takiej informacji pozwoli uczestnikowi na "zaklepanie", czyli zarezerwowanie konkretnej nagrody.

Nagrody w konkursie Podchody IDG.pl

Pełne wersje Panda Antivirus Platinium 7.0

Pełne wersje Panda Titanium Antivirus 2004

Pełne wersje Microsoft Office 2003 dla Nauczycieli, studentów i uczniów

Pełne wersje Microsoft OneNote 2003

Pełne wersje Norton Ghost 10.0

Pełne wersje Norton SystemWorks 2006

Pełne wersje Norton Antivirus 2006

Pełne wersje Norton Internet Security 2006

Kupony na zakupy w iPlay.pl: 25, 30, 50 i 100PLN

POWERKODY: uniwersalne klucze dostępowe do wszystkich materiałów IDG.pl (W tym do serwisów Premium FTP, Archiwum i płatnych artykułów)

Półroczne prenumeraty miesięcznika PC World Komputer

Kuferki z filmami DVD

Bluzy, polary, koszuli i smycze z logo MS Windows

Szczegółowe informacje o zabawie znaleźć można na witrynie konkursu: Podchody IDG.pl II