12 megabitów na sekundę z chello

Firma UPC, jeden z największych dostawców szerokopasmowego Internetu w Polsce, poinformowała, że już wkrótce wprowadzi nową ofertę - chello ultra, zapewniającą końcowemu użytkownikowi prędkość transferu rzędu 12 Mbps do i 1 Mbps od użytkownika. Usługa ma być dostępna już 1 września 2005 r.

Marek Sowa, wiceprezes UPC

1 września konkurencyjna poprzeczka powędruje na poziom dotychczas niespotykany w polskim Internecie. Tego dnia UPC Polska wprowadza usługę chello ultra o szybkości 12 Mbps, bez limitu transferu danych. Tym samym na polskim rynku komunikacji szerokopasmowej pojawi się usługa zdecydowanie skracająca dystans dzielący nas od najbardziej rozwiniętych rynków Europy. To doskonała wiadomość dla polskich internautów.

Przedstawiciele firmy, poinformowali, że możliwe będzie jednoczesne podłączenie do 5 komputerów. Jest to także pierwsza usługa chello pozwalająca na nielimitowany dostęp do Internetu. W przypadku poprzednich - plus, classic, light oraz easy, nałożone były limity pobierania danych (odpowiednio 50, 25, 15 i 7 GB), po przekroczeniu których następował znaczny spadek prędkości transferów.

Nowa usługa chello ultra kosztować będzie 299 złotych miesięcznie w przypadku umowy na czas nieokreślony i 279 złotych miesięcznie w przypadku umowy podpisanej na 12 miesięcy. Abonenci telewizji kablowej oferowanej przez UPC zapłacą o 20 złotych mniej.

Usługa chello dostępna jest w większości miast wojewódzkich i kilkunastu innych na terenie Polski

Więcej informacji: chello