Mapa Drogowa wdrożeń e-commerce, czyli o co zadbać od strony prawnej wdrażając projekt e-commerce.

Budowa kanału e-commerce jest dzisiaj na agendzie wszystkich organizacji zajmujących się sprzedażą lub dystrybucją. To najszybciej rozwijający się model sprzedaży. To również kanał sprzedaży zdominowany przez technologię dostarczaną przez dostawców zewnętrznych. Co więcej, w tym modelu sprzedażowym coraz większą rolę odgrywają regulacje dotyczące ochrony danych, konsumentów czy prywatności. 

Jak poradzić sobie z budową strategii e-commerce w aktualnym otoczeniu regulacyjnym i jak ułożyć relacje kontraktowe z dostawcami rozwiązań informatycznych, które stanowią podstawę kanału on-line? O tym wszystkim będzie mowa podczas warsztatu.

Dlaczego warto wziąć udział?

Rozumienie specyfiki kontraktów z dostawcami IT dla rynku e-commerce i poznanie najlepszych praktyk negocjacyjnych z tego obszaru pozwala nie tylko uzyskać bezpieczeństwo prawne, ale również, a może przede wszystkim umożliwia zbudowanie oszczędności kosztowych i czasowych. Kluczem do tego jest właściwe ułożenie modeli rozliczeń z dostawcami IT oraz dopasowany do naszego modelu biznesowego sposób licencjonowania rozwiązań IT. 

W trakcie warsztatu zaprezentujemy najlepsze praktyki negocjacyjne, jakie można wykorzystać z dostawcami rozwiązań e-commerce oraz pokażemy na czym polega specyfika kontraktowa oferowanych rozwiązań. 

Weź udział w warsztatach i dowiedz się:

  • jak czytać, rozumieć i negocjować kontrakty IT z dostawami rozwiązań Magento, Salesforce, SAP Hybris, MSDynamix.
  • co z punktu widzenia prawnego oznacza wejście do chmury w sektorze e-commerce
  • czy wykorzystywanie sztucznej inteligencji w sektorze e-commerce niesie ryzyka prawne, a jeśli tak to jak sobie z nimi radzić 
  • jak zgodnie z prawem korzystać ze zbieranych danych
  • jak budować modele rozliczeń z dostawcami IT w sposób pozwalający nie „przepalać” budżetu

e-commerce nie jest opcją, ale jest koniecznością. Dzięki świadomości otoczenia kontraktowego i regulacyjnego, można to zrobić lepiej niż konkurencja.

Maksymalna liczba uczestników: 30
O udziale decyduje kolejność zgłoszeń na konferencję - zapraszamy do rejestracji!  (BRAK MIEJSC!)

Zapraszamy do udziału!

Szymon Ciach, SSW, Associate at Technology Team

Łukasz Węgrzyn, SSW, Partner and Head of Technology Team