Powstała nowa gra społecznościowa - Miastomania.eu

Od 2 sierpnia br. w Internecie funkcjonuje nowa gra społecznościowa promująca Fundusze Europejskie. Gra powstała w ramach konkursu organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. Uczestnicy bezpłatnej gry mogą stać się burmistrzami i prezydentami miast i rywalizować o miano najlepszego menadżera.

Gra umożliwia wcielenie się w rolę zarządcy jednego z 900 miast w Polsce i rozbudowy swojego miasta z wykorzystaniem funduszy unijnych. W rywalizacji o miano najlepszego menadżera decyduje to, jakie inwestycje zostaną zbudowane w pierwszej kolejności.

Uczestnik gry może rywalizować o miano najlepszego menadżera polskiego miasta lub konkurować z innymi "gospodarzami" swojej miejscowości. Oosiągnięcie najlepszych rezultatów wymaga również współpracy, a największe i najbardziej intratne przedsięwzięcia można zrealizować tylko w partnerstwie z innymi graczami. Dodatkową atrakcją są premie punktowe, które można zdobyć za każdy kolejny poziom osiągnięty przez zaproszoną osobę oraz za regularną grę.

Zobacz również:

Gra dostępna jest pod adresem www.miastomania.eu oraz poprzez serwis Facebook. Została ona zrealizowana przy współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej przyznawanych w ramach "Konkursu dotacji na promocję Funduszy Europejskich" ogłoszonego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.