Za darmo na telefony stacjonarne między 18.00 a 20.00 dzięki Gadu-Gadu

Magdalena Górak | 2006-09-18 15:41:27
Wystarczy mieć zainstalowany komunikator Gadu-Gadu i konto w Nagłosie, by zupełnie za darmo dzwonić na telefony stacjonarne w Polsce. Usługa startuje już dziś o godzinie 18.00.
Jak nam powiedział Jarosław Rybus, rzecznik spółki Gadu-Gadu, oferta jest wprowadzana bezterminowo i obowiązuje we wszystkie dni tygodnia między 18.00 a 20.00.

-Udostępniamy sześciu milionom użytkowników sieci Gadu-Gadu coraz lepsze i szersze, a zarazem konkurencyjne formy komunikacji (bezpłatne rozmowy głosowe, wideo, a od dzisiaj bezpłatne rozmowy na telefony stacjonarne). Będąc liderem rynku chcemy kreować i wyznaczać jego trendy, przechodząc od słów do czynów
- skomentował dla nas rzecznik spółki.

Aby móc rozmawiać bezpłatnie z numerem telefonu stacjonarnego w kraju, należy wybierany numer telefonu
poprzedzić gwiazdką z klawiatury Gadu-Gadu NAGŁOS. Przed rozmową oraz w jej trakcie dzwoniący usłyszy krótką reklamę.
Gadu-Gadu zapowiadało wprowadzenie darmowej usługi już w ubiegłym tygodniu na stronie gadu-gadu.pl.

***
Spółka Datera już dziś uruchomiła platformę FreecoNet, która umożliwia darmowe rozmowy przy abonamnecie wielkości 1,95 zł. Relacja z dzisiejszej konferencji i więcej szczegółów o usłudze.
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze (33)
2013-06-06 12:17:23
~linkwheel
Im obliged for the article post.Really thank you!
2012-06-15 01:00:09
Andrzej
nigdy nie dzwoniłem przez gg na telefon i nie wiem jak to się robi
2007-12-05 13:49:51
grzechu86
no to nie za DARMO!!!! ja trzeba abonament kupic!
2007-11-08 18:31:09
pitermularz
Owszem wczoraj rozmawialem za darmo na telefon stacjonarny ,ale dlaczego dzisiaj jest platne??? Chwyt ponizej pasa to jest!!
2007-10-08 16:10:50
~Gość
nie ide na tance
2006-12-01 03:34:54
The one
Jerry - na pewno dlatego, że jesteś czarny albo Cię nie lubią... Po prostu rzuć to w ch...rę i zainstalujcie Skype a dla kontaktów bliskiego stopnia walkie-talkie lub komórkę z radiotelefonem. Szczerze.
2006-11-27 07:58:48
Jerry
Szanowni koledzy testuję PoivY to jest ten sam właściciel spółka niemiecka Betamax i musze Wam powiedzieć że trochę pogadałem ale teraz mnie kasują i najgorsze że nie wiem według jakich zasad ???? Jak to rozszyfruje to Wam napiszę. Zaczynam do tego podchodzić bez entuzjazmu. Myślę że tacy dostawcy jak ipfon zrozumieją że chcemy tanich niekoniecznie darmowych rozmów i ceny obniżą.
2006-10-01 23:44:48
Vipcioo
jurek40 - zależy co masz na myśli. Za normalne rozmowy płacisz 9 gr/min, ale od 18 do 20 MOŻESZ (nie musisz) korzystać z darmowego gadania, ale za to masz sesję 10 min. i słuchasz 2x reklamę. Potem znowu się łączysz i tak do 20-tej. Następnym razem radzę sprawdzić a nie rzucać odrazu bzdurne i mylące tekściory. Rzekłem howk...
2006-09-30 13:41:32
jurek40
Co wy piszecie za bzdury o darmowych rozmowach.Przecież za to sie płaci
2006-09-19 21:47:24
przemek
...If limit is exceeded the normal rates apply.With your FREE DAYS you can call for free to all the destinations listed as free! when you have no FREE DAYS left the normal rates apply....itd-trzeba czytać to co jest maczkiem lub z gwiazdką. A ta Twoja"darmocha"już nie jest taka ładna jak się zagłębić w cennik i w napisy drobnym pismem(maxymalna cena za minute może dojśc do 0.82$ zaleznie od kraju, a cennik wcale nie jest taki"przyjazny")...Ale kity wstawiasz...o "darmowych" rozmowach...
2006-09-19 16:58:02
przemek
Anonim-nie znam kraju na świecie w którym korzystanie z budki telefoniczej a juz tym bardziej telefonowanie jest za darmo (operator musi choćby odbić sobie koszt postawienia budki i jej amortyzacje). To co ty opisujesz co czysta KRADZIEŻ (mniej lub bardziej zaawansowana technicznie)...po prostu czyste złodziejstwo (a operator na innych mniej"sprytnych"klijentach i tak sobie to odbije)...Przekro czytać wypowiedzi takich kombinatorów :(.
2006-09-19 13:48:43
przemek
@robek-każdy może mieć swoje zdanie...ale to juz lekka przesada. Uzywam Skypa od roku, dzowonie PC-PC i PC- stacjonarny (do polski i do anglii) i jakośc wyśmienita, bardzo dobrze się rozmawia i w niczym nie różni się to od telefonu stacjonarnego. Przypuszczam że w GG jest tak samo(nie miałem jeszcze okazji sprawdzić)...Więc człowieku nie pisz głupot!
2006-09-19 12:20:07
robek
I dodam, ze Skype to straszny przezytek i straaasznie drogo. Po drugie: polaczenie w skypie (PC-stacjonarny) sa marnej jakosci. Ja lacze sie tel.stacjonarny-tel.stacjonarny....to jakosc fantastyczna i bez tego wiesniackiego efektu "radio" z Skypa.
2006-09-19 12:14:51
robek
Nie rozumiem, od dawna rozmowy telefoniczne tel.stacjonarny-stel.stacjonarny sa ZA DARMO. Na tel komorkowy na caly swiat place 8 centow za min.Rozmowy PC-stacjonarny mam ZA DARMO....jak dluga ludzie sie jeszcze beda nabierac na te "promocje " w gadu-Gadu ? Wystarczy poszukac w sieci....Ja dzwnoniej juz tak od dobrych 8-9 miesiecy....
2006-09-19 10:18:01
krzysztof
Niestety w skutek potrzeby posiadania załadowanego konta, którego ważność wynosi 6 miesięcy nie mogłem sprawdzić tej "promocji" i nie mogłem nigdzie zadzwonić (jak na"darmowe" połączenia to conajmniej dziwny jest ten obowiązek doładowania konta), nie mogłem sprawdzic jakości połaczenia, ani jak wyglądają te reklamy puszczane w trakcie rozmowy...ale o ile promocja przewiduje ilość reklam zbliżona do telewizji polsat w czasie emitowania "mega hitu" (a nigdzie nie napisali ile tych reklam może być-i wyjdzie np 15 minut rozmowy/45 minut reklam) to funkcjonalnośc takiego telefonu jest niemalże zerowa...
2006-09-19 10:03:32
mateusz
dobra dobra... lepiej powiedzcie kiedy połaczenia komórkowe stanieją jeszcze o kilkadziesiąt procent...
2006-09-19 08:52:18
Premnathan
Niech się udławią. Jak mam wysłuchiwać reklam, to wolę płacić nawet tej nielubianej (przeze mnie również) Tepsie.
2006-09-18 23:57:50
MJJJ
z tego co wyczytalem, to freeconet nie jest operatorem, a platforma "spinajaca" roznych operatorow. Ciekawy pomysl. Poza tym wspieraja e164.org, czyli "free world" ENUM. Fajnie, 23 mln numerow dostepnych po IP (pewnie glownie w USA). Ogolnie chyba nadchodzi zmierzch ery operatorow telekomunikacyjnych. Dlaczego maile i WWW sa za darmo a telefonia ma byc platna?
2006-09-18 23:13:22
krzysztof
@marek-zgadza się teraz już się pojawiła taka opcja. Jednak o godzinie 18 nie było tej opcji (czy była niedostepna z przyczyn operatora "nagłosu" czy innych nie wiem). Teraz juz jest i faktycznie są opcje z przelewem...z tego mogę się tylko cieszyć.Tylko co to za głupi pomysł z terminem:"przedłuża ważnośc konta o 6 miesięcy"...skoro zapłaciłem to chyba nie powinna"znikać"moja wpłata.A co do cennika to: połaczenia w polsce(skype 8gr/minuta, nagłos 9gr/minuta), połaczenia do USA w tej samej cenie,a do Irlandii to nagłos jest tańszy o 1 gr/min - więc zależnie od tego gdzie się więcej dzwoni to można wybrać lepsza oferte (1 grosz to niby nic...ale zawsze po 8 minutach rozmowy dziewiąta jest "gratis" :) ).Pozdrawiam
2006-09-18 23:03:19
marek
Panie krzysztofie, jednak nie tylko GG ściemnia - Pan również. Nie wgłębiając się w jakość oferty po kilkunastu sekundach można znaleźć informacje, że płatności kartą czy smsem nie są jedynymi formami. Można skorzystać z szybkich, bezpiecznych i bezprowizyjnych płatności elektronicznych.
2006-09-18 22:16:51
krzysztof
@farII-a tu się Pani/Pan pomyliła/pomylił. Niestety nie jestem pracownikiem żadnej konkurencji tylko zwykłym studentem 5 roku jednej z licznych uczelni w Krakowie :).I komentarz nie jest złośliwością tylko wielkim rozczarowaniem na temat tej pseudo promocji(żeby numer karty kredytowej żądać, albo na smsa naciągać). Jako student liczę się z wydatkami,do domu czasem dzwonię więc liczę...i jak by nie liczyć to jest totalna kiszka i lipa(jak większośc promocji w tym kraju)...Jestem bardzo zawiedziony taką "promocją".Czyli ogólnie NIE POLECAM nikomu tej usługi o ile nie ma konta ze stanem "plus" kilka złotych!!!
2006-09-18 22:16:29
Vacter
Będzie fajnie, jeśli nie będzie to wymagało aktywnego (doładowanego) konta i nie spowoduje to przeciążeń (natlok rzomówców ;)) :).
2006-09-18 21:51:39
farII
"Panie krzysztofie" - jako przedstawiciela konkurencji prosimy o sensownego komentarze i przygotowanie ciekawej oferty swojej usługi (jakby się ona nie nazywała); naprawdę przysporzy to i Panu i nam użytkownikom więcej pożytku :)
2006-09-18 21:40:10
jakis facet
@PAwel - pieprzysz glupoty. [[www.gadu-gadu.pl/biuro-wiadomosci-NAGLOS-Darmowe_rozmowy_telefoniczne.html]]
2006-09-18 20:59:45
Abaddon
Jakby reklama była przed to jeszcze, ale w trakcie?!
2006-09-18 19:42:58
popdruid
Do tej pory nie podsłuchiwali tylko rozmów telefonicznych... :-))
2006-09-18 19:41:01
PAweł
Na przyszlosc moze niech redakcja IDG lepiej sprawdzi informacje ktore podaje bo tego nawet nie ma na stronie gg. Oczywiscie tekst nieprawdziwy i dla mnie to kompromitacja serwisu IDG
2006-09-18 18:35:47
krzysztof
Dupa a nie promocja. Właśnie tą "super oferte" sprawdzałem. Aby zadzwonić trzeba mieć najnowsze GG (to rozumiem), ale trzeba miec dodatnie konto w "happy hours" lub jakkolwiek się to zwie !!! żeby doładowac konto trzeba podac numer karty kredytowej (!!!o zgrozo!!!) lub zasilic przez smsa konto na kwote 5 zł(z czego sms z vatem kosztuje ok 13zł!!!!)-To jest czyste naciaganie klijenta!!! Na dodatek nie wiadomo do kiedy promocja potrwa (a za 13 zł to mam w Sykie ok 3 godzin rozmów ze stacjonarnymi telefonami). A jeszcze na dodatek rozmowy ze stacjonarnymi telefonami w polsce przez GG są droższe niż przez skypa - ALE "SUPER PROMOCJA" !!!
2006-09-18 18:16:19
kod
GG chce podbić apetyty na akcje, a po wejściu na gie łdę mogą lecieć na złamanie karku... Ale reklama może nabujać...
2006-09-18 18:02:53
Może
Tlen i GG najwyraźniej zdrowo dały ciała z tymi voipowymi telefonami. No, ale GG coś przynajmniej kombinuje :) Skype na stacjonarki we Francji i USA za darmo, czas żeby i w Polsce :)
2006-09-18 17:49:11
raf
nie oplaca sie tego :/ zawsze jest hack
2006-09-18 17:23:40
ezt
Ale szajs. Myślałem, że wprowadzą to dla wszystkich i o każdej porze, a do tego bez reklam. O ja głupi i naiwny...
2006-09-18 16:57:22
gxw
na stronie Datera nie ma nic opisane ne temat Feeconet-skąd macie info ile ta usługa kosztuje i na jakiej zasadzie skorzystac z usługi freeconet?