"Komórki" WiFi z VoIP

Firma Skype zapowiedziała, że jeszcze w tym kwartale pojawią się na rynku cztery telefony różnych producentów obsługujące protokół VoIP (Voice-over-Internet Protocol). Urządzenia do działania będą wykorzystywały sieci WiFi (dzięki temu możliwe będzie uzyskanie połączenie VoIP bez udziału komputera).

Wydarzenia
27 lutego 2017 r.

Przebieg warsztatów opierać się będzie na analizie, wspólnie z uczestnikami, poszczególnych etapów tworzenia usług mobilnych z perspektywy...

Zarejestruj się
Telefon WiFi Belkin (F1PP000GN-SK) z obsługą VoIPTelefon WiFi Belkin (F1PP000GN-SK) z obsługą VoIPNowe urządzenia wyglądem przypominają zwykłe telefony komórkowe. Dzięki nim będziemy mogli skorzystać z usługi VoIP Skype bez potrzeby korzystania z komputera PC. Wystarczy się tylko znaleźć w zasięgu hot-spotu aby swobodnie nawiązywać tanie połączenia. Nowe telefony obsługują zabezpieczenia WEP, WPA i WPA2 i według Skype pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym kwartale. Będą to modele firm: Belkin (F1PP000GN-SK), Edge-Core (WM4201), Netgear (SPH101) i SMC (WSKP100).

Dokładne ceny nowych urządzeń nie są jeszcze znane z wyjątkiem modelu firmy Belkin, który powinien pojawić się w sprzedaży na rynku amerykańskim już w przyszłym miesiącu w cenie 190 USD oraz modelu Edge-Core, który będzie można kupić jeszcze w tym miesiącu za 199 euro.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.