Symantec IM Manager 8.0

Symantec wprowadził na rynek program IM Manager 8.0, przeznaczony do zarządzania komunikatorami internetowymi i komunikacją w czasie rzeczywistym.

Wydarzenia
30-31 marca 2017 r.

Już po raz dziesiąty stowarzyszenia ISSA Polska, ISACA Warsaw Chapter oraz magazyn Computerworld zapraszają na konferencję SEMAFOR - Forum...

Zarejestruj się
Symantec IM Manager 8.0 zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym przed zagrożeniami zewnętrznymi, takimi jak robaki, spam, wirusy, ataki typu phishing i niepożądane treści.

Program zawiera również narzędzia do szczegółowego zarządzania regułami dotyczącymi wszystkich aspektów działania komunikatorów internetowych i komunikacji w czasie rzeczywistym, takich jak m.in. udostępnianie aplikacji, plików, dźwięku, wideo i komunikacja VoIP. Program obsługuje największe publiczne sieci komunikatorów internetowych (AOL Instant Messenger, GoogleTalk, MSN Messenger i Yahoo! Messenger), a także komunikatory internetowe dla przedsiębiorstw (Microsoft Live Communications Server, IBM/Lotus Sametime i Jabber).

Dodatkowo Symantec IM Manager 8.0 umożliwia zintegrowane zarządzanie, archiwizowanie materiałów zgodnie z obowiązującymi przepisami. Program można zintegrować z Symantec Enterprise Vault (archiwizowanie wiadomości pocztowych).

IM Manager jest głównym składnikiem zestawu rozwiązań Enterprise Messaging Management firmy Symantec, który obejmuje produkty i usługi przeznaczone do redukcji spamu, powstrzymaniu ataków wirusów i robaków i automatycznego zarządzania cyklem życia wiadomości.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.