Sony Ericsson i Google: bloguj z komórki

Sony Ericsson i Google zaoferują urządzenia z aplikacją do prowadzenia blogów zintegrowaną z aparatem cyfrowym. Na ekranie komórki K610 UMTS czy handsetów K800 oraz K790 użytkownicy zobaczą też ikonki, które umożliwią łatwy dostęp do wiedzy, którą indeksuje Google.

Wydarzenia
20 stycznia 2017

Kampania Adwords stała się nieodzownym elementem strategii marketingowej większości firm. W Google po prostu trzeba być. Jak zrobić to...

Zarejestruj się
Dzięki współpracy z Google, Sony Ericsson umożliwi użytkownikom dzielenie się informacjami i zdjęciami na prowadzonym przez siebie blogu. Jan Wäreby, Corporate Executive Vice President, szef sprzedaży i marketingu Sony Ericsson podkreślił, że dzięki współpracy z Google użytkownicy końcowi będą mogli również sprawnie dotrzeć do informacji dostępnych w internecie.

Nikesh Arora, wiceprezes ds. europejskich przedsięwzięć Google zauważył, że zaawansowani technologicznie użytkownicy stają się coraz bardziej ruchliwi i wymagają dostępu do informacji gdziekolwiek są. Produkty stworzone wspólnie z Sony Ericsson pozwolą użytkownikom dostarczyć bardziej spersonalizowanych i równocześnie przyjaznych doznań w obcowaniu z technologią.

Sony Ericsson zdecydował się na wprowadzenie wyszukiwarki Google na wszystkie telefony komórkowe z dostępem do internetu. W mobilnej przeglądarce na stałe wyeksponowana ma być ikonka Google.

***

Niedawno donosiliśmy o rozpoczęciu współpracy Google z operatorem telefonii komórkowej Vodafone.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.