Kurnik.pl podbija południowych sąsiadów

Anna Meller | 2005-01-03 09:43:32
Znany serwis gier online - Kurnik.pl - uruchomił kolejne wersje językowe: czeską i węgierską. Zwiększa się zainteresowanie grami internetowymi wśród naszych sąsiadów - wskazuje twórca witryny Marek Furtega.
Wraz z początkiem nowego roku serwis Kurnik.pl uruchomił czeską i węgierską wersję językową (przypomnijmy, że wcześniej taki ruch wykonał serwis aukcyjny Allegro.pl).

Jak zaznacza Marek Furtega, twórca Kurnik.pl, w najbliższym czasie pojawić się mają kolejne wersje językowe: rosyjska, niemiecka, francuska i włoska.

W tej chwili serwis funkcjonuje również w języku angielskim. Według badania gemiusTraffic w grudniu 2004 roku Kurnik.pl odwiedziło 1,2 mln unikalnych użytkowników, z czego 28 tys. odwiedzin było z zagranicy, głównie z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji i Czech. Na liście krajów, z których odwiedzono serwis, znalazły się też: Demokratyczna Republika Konga, Chile, Nigeria, Mongolia i Syria.

Dodajmy, że Kurnik.pl działa od maja 2001 roku. W jego ofercie znajduje się ponad 30 gier online (m.in. szachy, brydż, kalambury).

Obcojęzyczne wersje serwisu dostępne są pod adresem: Kurnik.org
Ocena:
Twoja ocena:
Komentarze (15)
2014-03-02 20:13:21
syftokurnik
kurnik to zespół gier które totalnie spierdolił oszolom z Morąga Marek@Futrega. Ten facet powinien siedzieć w pierdlu
2013-06-24 13:48:52
GERY
w tym kurniku jest dużo rzeczy ciekawych ,,, nawiasem jestem dopiero początkujący w tych klockach czy mógłby mi ktoś pomóc
2007-11-29 23:08:38
henk53
nie wiem co ostatnio soe dzieje z kurnikiem nastepuja zerwanie polonczeni\a z serwerem gier i jak sie gra to zostaje to zaliczone jako ucieczka a tak nie powinno byc wedla mnie jewst to dziadostwo totalne i ktos to powinien cos z tym zrobic ja bede swojch znajomych namawial do tego zeby nie grali w gry onajl na kurniku sam tez juz tu nie wejde bo jestem tym fakterm rozczarowany
2005-09-14 19:07:56
cienias_ka
swietnie znowu klapa z kurnikiem aby tak dalej to wyladuje u psycholii((
2005-09-13 21:21:58
kurde
to był atak ddos na kurnik i z tego co mi wiadomo, dlatego nie działał
2005-09-13 18:18:53
many56
moze ktos ma jakies informacje na temat kurnika albo cos znajdzie w necie niech poda linka z góry dzieki:):):):)
2005-09-13 18:12:14
METEORIT
Co jest grane z tym kogutem nie moge wejsc na strone, dletego stawiam ocenę 1
2005-09-13 16:17:57
cienias_ka
kurna nasz kurnik.pl nie działa:(( powyrywałam sobie juz wszystkie włosy do wieczora chyba się pochlastam :(:(niech ktoś coś zrobi albo ze mną albo z kurnikiem
2005-09-05 21:39:29
adzata
ja chce kurnik !!!
2005-05-04 10:39:17
zbyszek_m_42
co jest z kurnikem?
2005-02-28 01:35:34
grzesiek
co się stalo z kurnikiem i kiedy będzie włączony?
2005-02-28 00:21:30
monika_w_75
Szkoda, że w niedzielny wieczór nie da się grać w kurniku. Tak długiej przerwy to chyba jeszcze nie było. Trzeba coś z tym zrobić!!! Pozdrawiam. Monika. A i tak was lubię.
2005-02-27 22:49:15
ochaos
Cieszę się , ze znalazłam sposób na kontak z Panem Markiem Futergą. Chciałabym ponowić putanie, które już padło na forum- dlaczego tak często jest zrywane połączenie z Kurnikiem? I dlaczego tak ciężko później wejśc ponownie? A w obecnej chwili wejście na Kurnik jest całkowicie niemożliwe? Pomimo irytujących problemów bardzo lubię Kurnik, jego obsługa jest jasna i prosta, akurat dla takich, ktorzy lubią grać i nie jest im potrzebna artystyczna, a przez to trudno czytelna oprawa... Pozdrawiam i czekam na pocieszające info.
2005-02-22 22:26:14
1958
Chce się zapytać pana Marka Furtego inicjatora gry w kurniku jak to jest że jak zrywane jest połączenie z serwerem to zabiera się po klikadziesiąt punktów że nie dokonczyło się gry przecież to nie moja wina ze macie takiego operatora ze śmiechu warte i WY chcecie rynki podbijać wyśmiać was tylko że tym się chlubicie jeszce . za zerwanie połaczenia nie powinno się odejmowac punktów . Co mi pan na ten temat odpowie tylko proszę nie mówić że to nie wasza wina jest bo mnie to nie przekonuje jak się czegos podejmujecie to niech to działa sprawnie a nie wywala się osoby z gry i że to << UCIECZKA >> do d....y to jest alebo jeszcze więcej czekam na odpowiedż kiedy się poprawi jak nie bedzie poprway to dziękuje wam ża taka przyjemnośc Pozdrawiam serdecznie .
2005-01-03 16:30:20
PiZzA
"Obocojęzyczne" ? :D