Virgin - kolejny muzyczny e-sklep

Koncern Virgin, kierowany przez charyzmatycznego brytyjskiego milionera, Richarda Bransona, uruchamia dziś internetowy serwis muzyczny - Virgin Digital. Serwis oferuje możliwość pobierania plików audio oraz odsłuchiwania muzyki online w dwóch modelach - za pojedynczą opłatą lub w ramach stałego, miesięcznego abonamentu.

Wydarzenia
14 marca 2017

Media społecznościowe dynamicznie się rozwijają. Szczególnie najpopularniejsze portale jak Facebook, Instagram, Snapchat. Reguły, które...

Zarejestruj się
3-4 kwietnia 2017

Coaching w Scrumie, to autorski program szkoleniowy, zaprojektowany z myślą o doskonaleniu pracy każdego Scrum Mastera. 2-dniowe szkolenie,...

Zarejestruj się
Sklep dostępny jest pod adresem http://www.virgindigital.com . W jego zasobach już w chwili startu znaleźć ok. miliona nagrań. Kupowane w Virgin Digital pliki można odtwarzać na komputerze PC, przenośnych odtwarzaczach audio lub nagrywać na płyty CD. Pobranie pliku kosztuje 99 centów (podobnie, jak np. w iTunes Music Store Apple'a). Użytkownik może również wykupić miesięczny abonament (7,99 USD) - umożliwia on nielimitowane odsłuchiwanie nagrań z zasobów serwisu.

Virgin Digital oferuje również ciekawą usługę 'Ask the Expert' ('zapytaj eksperta') - umożliwia ona użytkownikom serwisu skorzystanie z porady wykwalifikowanych doradców, którzy wskażą klientowi godne uwagi nagrania.

Serwis jest na razie dostępny jedynie dla mieszkańców USA - przedstawiciele Virgin zapowiadają, że wkrótce będą z niego mogli korzystać również mieszkańcy Europy (aczkolwiek dokładnego terminu na razie nie podano).

Więcej informacji:

http://www.virgindigital.com

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.