Słownik synonimów w OpenOffice

Firma Ux Systems udostępniła nową wersję pakietu biurowego OpenOffice.org. Bodaj najważniejsza zmiana w edycji 1.1.2-2 to dołączenie polskiego słownika synonimów powstającego w ramach projektu synonimy.sf.net.

Wydarzenia
27 lutego 2017

Dowiedz się, jak planować skuteczne kampanie mediowe w internecie wykorzystując najświeższą wiedzę i nowoczesne narzędzia. Poznaj...

Zarejestruj się
4 kwietnia 2017

Szkolenie poświęcone jest budowie strategii content marketingowej – z czego powinna być zbudowana, żeby osiągała nasze cele biznesowe i jak...

Zarejestruj się
W słowniku synonimów znajduje się aktualnie ponad 20 tysięcy wyrazów oraz ponad 10 tys. grup wyrazów bliskoznacznych (szerzej o projekcie pisaliśmy w artykule http://www.idg.pl/news/67683.html). Dodatkowo w pakiecie OpenOffice.org wprowadzono format zapisu daty zgodny z regułami języka polskiego oraz kilkanaście kolejnych poprawek dotyczących tłumaczeń.

Do wersji komercyjnej słownik synonimów zostanie dołączony po przejściu fazy testów. Pakiet oferowany przez Ux Systems jest dostępny w wersji pudełkowej (BOX) oraz w wersji składającej się wyłącznie z nośnika i licencji (OEM).

Więcej informacji: Ux Systems

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.