Rhapsody - piosenki tańsze o połowę

Firma RealNetworks poinformowała o czasowym obniżeniu cen za pobieranie piosenek z jej internetowego serwisu muzycznego Rhapsody. W czasie promocji za jedną piosenkę trzeba będzie zapłacić tylko 49 centów, czyli o 50% mniej niż w serwisie iTunes Music Store Apple'a.

Wydarzenia
3-4 kwietnia 2017

Coaching w Scrumie, to autorski program szkoleniowy, zaprojektowany z myślą o doskonaleniu pracy każdego Scrum Mastera. 2-dniowe szkolenie,...

Zarejestruj się
Ostatnie działania RealNetworks jasno pokazują, że firma zamierza ostro konkurować z najpopularniejszym w tej chwili na rynku internetowym sklepem muzycznym - czyli iTunes. Pierwszym etapem walki z Apple było zaprezentowanie technologii Harmony, która umożliwia odtwarzanie plików pobranych z Rhapsody na wielu różnych odtwarzaczach (w tym iPodzie Apple'a) - pisaliśmy o tym szerzej w tekście 'Harmonia według RealNetworks'.

Teraz z kolei RealNetworks wprowadziła nową promocję, w ramach której pobranie pojedynczej piosenki kosztuje 49 centów - czyli, co wyraźnie podkreślane jest w reklamach, o połowę mniej niż w iTunes Music Store. O 50% mniej kosztuje teraz również pobranie z Rhapsody pełnego albumu. Nie wiadomo na razie, ile potrwa promocja w Rhapsody.

Więcej informacji:

http://www.real.com

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.