Blockbuster online wystartował!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, największa światowa sieć wypożyczalni filmów - Blockbuster - uruchomiła serwis internetowy, za pośrednictwem którego mieszkańcy USA mogą wypożyczać płyty DVD.

Wydarzenia
3-4 kwietnia 2017

Coaching w Scrumie, to autorski program szkoleniowy, zaprojektowany z myślą o doskonaleniu pracy każdego Scrum Mastera. 2-dniowe szkolenie,...

Zarejestruj się
W ramach miesięcznej opłaty 19,99 USD klienci internetowej wypożyczalni mogą wypożyczyć jednocześnie 3 filmy (płyty dostarczane są pocztą). Możliwe jest również wypożyczenie dwóch dodatkowych filmów 'offline' - czyli w dowolnej wypożyczalni Blockbustera.

Przedstawiciele firmy poinformowali również, że rozpoczęli już prace nad wdrożeniem nowego modelu dystrybucji filmów, który pozwoliłby na obniżenie abonamentu (który już w tej chwili jest o 2 USD niższy niż u głównego konkurenta Blockbuster - firmy Netflix). Nie wiadomo na razie, czy firma planuje zaoferowanie swojej nowej usługi poza terenem USA.

W ofercie internetowej wypożyczalni Blockbuster dostępnych jest w tej chwili 25 tys. filmów. Więcej informacji: Blockbuster.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.