Sympatia w objęciach Onetu ?

Według nieoficjalnych informacji, Onet.pl został właścicielem randkowego serwisu sympatia.pl - tak przynajmniej wynika z treści nowego regulamin Sympatia.pl. - Jeśli będą konkrety - będą i informacje. Bez komentarza - mówi Piotr Tchórzewski, PR manager portalu.

Wydarzenia
3-4 kwietnia 2017

Coaching w Scrumie, to autorski program szkoleniowy, zaprojektowany z myślą o doskonaleniu pracy każdego Scrum Mastera. 2-dniowe szkolenie,...

Zarejestruj się
Kilka dni temu użytkownicy serwisu Sympatia.pl mieli możliwość przeglądania zawartość skrzynek innych osób. - Były przejściowe kłopoty. Otrzymaliśmy kilkanaście zgłoszeń. Sprawdzamy czy nastąpiło naruszenie danych osobowych. Jesteśmy w kontakcie z użytkownikami - przyznaje Tchórzewski.

Informacje dotyczące problemów technicznych serwisu Sympatia oraz zmiany dokonanych w jego regulaminie pojawiły się na http://tebe.blox.pl/html
Onet.pl jest jedynym z czołówki polskich portali, który do tej pory nie miał własnego serwisu typu social networking, niezwykle popularnego za Oceanem sposobu komunikacji towarzyskiej.

Pierwszy tego rodzaju serwis o nazwie Randki uruchomiła Interia.pl. - Użytkownicy mogą określać siebie za pomocą blisko tysiąca zmiennych, poszukując znajomych niekoniecznie w celach matrymonialnych - powiedział Mariusz Kuziak z Interii.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.