U2 - premiera w iTunes?

Bono, frontman irlandzkiego zespołu U2, zapowiedział, że jeśli utwory pochodzące z najnowszego albumu formacji (którego kopię skradziono we Francji) pojawią się w sieciach P2P, to grupa zdecyduje się na wydanie płyty w internetowym sklepie muzycznym iTunes.

Wydarzenia
27 stycznia 2017 r.

Warsztaty mają na celu przekazanie wiedzy na temat problemów z prawami autorskimi we współczesnych  projektach IT oraz sposobach ich...

Zarejestruj się
3-4 kwietnia 2017

Coaching w Scrumie, to autorski program szkoleniowy, zaprojektowany z myślą o doskonaleniu pracy każdego Scrum Mastera. 2-dniowe szkolenie,...

Zarejestruj się
"Jeśli tylko okaże się, że piosenki pojawią się w Internecie, zamierzamy natychmiast udostępnić album w iTunes i jeszcze przed końcem miesiąca wprowadzić płytę do sklepów" - powiedział Bono w rozmowie z dziennikarzem gazety Daily Telegraph. Pierwotnie zespół planował wydać nową płytę pod koniec roku.

Powodem zamieszania z terminem premiery nowej płyty U2 jest kradzież kopii płyty, do której doszło dwa tygodnie temu w studio nagraniowym na południu Francji podczas sesji zdjęciowej. Roboczy tytuł nowej płyty to 'Vertigo'.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.