Wzbogacone Gooru

Polska wyszukiwarka Gooru.pl uruchomiła nowe funkcje. Użytkownicy mogą sprawdzić pogodę w swoim miejsce, dowiedzieć, kto jest dzisiaj solenizantem, a także wykonać obliczenia matematyczne i zapoznać się z bieżącym kursem walut.

Wydarzenia
20 stycznia 2017

Kampania Adwords stała się nieodzownym elementem strategii marketingowej większości firm. W Google po prostu trzeba być. Jak zrobić to...

Zarejestruj się
Nowe funkcje wyszukiwarki mogą być bardzo przydatne. Użytkownicy po wpisaniu w wyszukiwarce zwrotów "pogoda", "prognoza pogody", "pogody" lub "prognoza", otrzymają wyniki pogodowe na bieżący dzień oraz na najbliższe pięć dni. Informacje dostępne są jedynie dla większych miast. Jeżeli wpiszemy nazwę mniejszej miejscowości, w wynikach wyszukiwania pojawi się prognoza pogody tylko dla Warszawy.

Gooru umożliwia również sprawdzenie w szybki sposób informacji o tym, kto obchodzi imieniny. Kiedy wpiszemy słowa „imieniny", "imieninowy" lub "imieninowa", otrzymamy dane na temat dzisiejszych solenizantów. Ci, którzy chcą dowiedzieć się, kiedy konkretna osoba obchodzi swoje święto, wystarczy, że do słowa kluczowego dodadzą poszukiwane imię.

Nową funkcją jest również wykonywanie obliczeń matematycznych. Wyszukiwarka ma wbudowany kalkulator. Wystarczy, że w oknie zapytań wpiszemy działanie matematyczne i wciśniemy przycisk szukaj, a na stronie wyświetli się wynik.

Za pomocą Gooru możemy również znaleźć numery kierunkowe miast w Polsce oraz aktualne kursy walut.

Więcej informacji:

http://www.gooru.pl

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.