Britney Spears, KaZaA i Harry Potter

To najczęstsze zapytania wpisywane do wyszukiwarek internetowych w 2003 roku. Internauci w minionym roku szukali głównie informacji o gwiazdach muzyki, filmu i sportu. Tak wynika z rankingów haseł opublikowanych przez największe mechanizmy wyszukiwawcze.

Wydarzenia
20 stycznia 2017

Kampania Adwords stała się nieodzownym elementem strategii marketingowej większości firm. W Google po prostu trzeba być. Jak zrobić to...

Zarejestruj się
Top listy zapytań przedstawiły: Google, Yahoo! oraz Lycos. W Google najczęściej Wyniki GoogleKliknij, aby powiększyćWyniki Google szukano danych o Britney Spears. Piosenkarka pojawiła się w top liście również w dwóch pozostałych mechanizmach wyszukiwawczych (odpowiednio na 4 i 2 miejscu).

Spora grupa użytkowników interesowała się programem KaZaA – było to top zapytanie w Yahoo! oraz Lycos.

Ranking haseł Yahoo!Kliknij, aby powiększyćRanking haseł Yahoo! W rankingach haseł wyszukiwarek dominowały jednak nazwiska estrady. Użytkownicy Google często wpisywali imię Sharkiry, korzystający z Yahoo! pytali o Eminema oraz Christinę Aquilerę, natomiast posiadacze Lycosa ciekawili się doniesieniami o Pameli Andersen.

Wydarzeniami, o które pytanie użytkownicy, była wojna w Iraku, ekranizacja „Władcy Pierścieni” oraz Tour de France.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.