AOL w Indiach

America Online poinformowała o zamiarach otwarcia małej jednostki developerskiej w Indiach. Nie znane są jednak jeszcze szczegóły, ile osób będzie tam zatrudnionych, ani nad jakimi projektami będą pracować Hindusi.

Wydarzenia
3-4 kwietnia 2017

Coaching w Scrumie, to autorski program szkoleniowy, zaprojektowany z myślą o doskonaleniu pracy każdego Scrum Mastera. 2-dniowe szkolenie,...

Zarejestruj się
Plany AOL obejmują otworzenie niewielkiego oddziału. Przedstawiciele firmy nie chcą jeszcze zdradzić, co dokładnie będzie opracowywane w Indiach. To jeszcze zbyt wcześnie, by podawać jakiekolwiek szczegóły - powiedziała przedstawicielka firmy - Mogę jedynie powiedzieć, że obecność AOL na azjatyckim kontynencie nie będzie bardzo widoczna.”

Przedstawiciele AOL podkreślają, że decyzja z otworzeniem hinduskiej jednostki wiąże się z przekonaniem, że w tym kraju znajduje się dobrze wykwalifikowana i sprawna kadra pracownicza.

Oddział zostanie uruchomiony najprawdopodobniej za kilka miesięcy.

America Online będzie kolejną firmą, która w ramach cięcia kosztów otworzy placówkę rozwojową w Indiach. Przypomnijmy, że rywal AOL Yahoo! już dawno otworzył tam swój oddział. W najbliższym czasie również Symantec – firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania zabezpieczającego komputery i Sieć zamierza otworzyć jednostkę badawczo-rozwojową w Indiach.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.