Internet i gry - pakiet dla koneserów

Trzej giganci: British Telecommunications, Sony Electronics i Microsoft postanowili podbić serca graczy komputerowych. Firmy wspólnymi siłami będą oferować usługę składającą się z szerokopasmowego dostępu do Internetu i pakietu gier.

Wydarzenia
24 lutego 2017 r.

Rama agile okazuje się często niezwykle skutecznym sposobem realizacji projektów IT. Dość powszechne jest fałszywe przekonanie, że zaletą...

Zarejestruj się
Łącza internetowe dostarczy wszystkim zainteresowanym British Telecommunications, natomiast Sony z Microsoftem mają zaproponować użytkownikom atrakcyjną paletę gier. Firmy liczą na to, że do 2006 roku w ich władaniu będzie 5 milionów internautów.

Frima British Telecommunications zaznaczyła, że mianem szerokiego pasma określa łącze o transferze od 500 kb/s i powyżej. Nie znane są jednak parametry łącza, które będzie można nabyć wraz z pakietem gier.

Sony oraz Microsoft są zdania, że 1,4 mln osób posiadających konsole do gier połączy je z Siecią w przeciągu kolejnych 12 miesięcy.

Wspólna oferta gigantów rynkowych ma być sposobem ma pozyskanie nowych użytkowników, którzy oprócz dostępu do Internetu będą chcieli skorzystać z dodatkowych, atrakcyjnych usług.

British Telecommunications przewiduje, że już wkrótce dostarczanie samych łącz internetowych będzie niewystarczającą przynętą dla klientów. Dlatego też firma zamierza skupić się połączeniu usługi podstawowej z dodatkowymi treściami.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.