Iracki blog świadectwem wojny

Jeden z najpoczytniejszych ostatnio blogów – iracki pamiętnik wojenny autora podpisującego się pseudonimem Salam Pax został wydany w formie książki. Wydawca jest zdania, że zapiski pokażą prawdziwe oblicze konfliktu, który najbardziej dotknął ludność cywilną.

Wydarzenia
3-4 kwietnia 2017

Coaching w Scrumie, to autorski program szkoleniowy, zaprojektowany z myślą o doskonaleniu pracy każdego Scrum Mastera. 2-dniowe szkolenie,...

Zarejestruj się
Autor internetowego dziennika jest bardzo zaskoczony popularnością, jaką zdobyły jego notatki. Ukrywający się pod pseudonimem student architektury przez kilka miesięcy w humorystyczny sposób opisywał szczegóły trudów wojennego życia Irakijczyków. Początkowo blog powstał jako forma komunikacji z przyjacielem, który mieszka w Jordanii.

Salam Pax często ryzykował życiem, pisząc doniesienia dotyczące aktualnej sytuacji i jego własnych zapatrywań na byłego przywódcę Sadama Husseina

Anonimowy twórca bloga jest zdania, że Internet może stać się dla ludzi doskonałym forum, na którym nie będzie panowała cenzura i strach.

Więcej informacji:

http://dear_raed.blogspot.com

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.