Do lekarza przez Internet

W połowie września rusza w Polsce system elektronicznej rejestracji pacjentów, dzięki któremu będziemy mogli wybrać sobie lekarza lub placówkę medyczną przez Internet. Wystarczy, że w bazie danych wyszukamy odpowiedni gabinet znajdujący się najbliżej naszego domu i zapiszemy się na odpowiedni termin wizyty.

Wydarzenia
3-4 kwietnia 2017

Coaching w Scrumie, to autorski program szkoleniowy, zaprojektowany z myślą o doskonaleniu pracy każdego Scrum Mastera. 2-dniowe szkolenie,...

Zarejestruj się
System stworzony przez firmę eRejestracja dostępny będzie przez 24 godziny na dobę. Umożliwia on bezpłatne znalezienie usługi medycznej typu: porada lekarska, badanie krwi, wizyta domowa. Po odnalezieniu odpowiedniego usługodawcy, wystarczy, że wybierzemy odpowiadający nam termin wizyty. Informację o naszym przybyciu przychodnia czy konkretny lekarz otrzyma natychmiast po naszym zgłoszeniu.

Zadaniem systemu jest również zbieranie danych na temat usług oferowanych zarówno przez duże publiczne i prywatne zakłady opieki zdrowotnej jak i małe gabinety w całym kraju. W ten sposób baza danych o placówkach medycznych będzie się wciąż powiększać.

Więcej o systemie bezpłatnej rejestracji:

http://www.e-rejestracja.pl

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.