Piłka nożna na telefon

Firma Acclaim Entertainment podpisała porozumienie z Vodafone Group PLC, w ramach którego dostarczać będzie gry dla telefonów komórkowych działających w sieciach Vodafone w Australii i w jedenastu krajach europejskich.

Wydarzenia
24 lutego 2017 r.

Rama agile okazuje się często niezwykle skutecznym sposobem realizacji projektów IT. Dość powszechne jest fałszywe przekonanie, że zaletą...

Zarejestruj się
Już pod koniec lipca Acclaim zamierza dostarczyć gry Urban Freestyle Soccer wszystkim użytkownikom bezprzewodowego serwisu internetowego Vodafone Live! To będzie kolejna gra wideo, która udostępniona zostanie najpierw dla telefonów komórkowych, a dopiero w drugiej kolejności na konsole. Zgodnie z zapewnieniami firmy, Urban Freestyle Soccer pojawi się na Playstation i konsolach Xbox oraz Nintendo dopiero w październiku. W tym samym czasie ma być ona dostępna na użytkowników komputerów.

"Komórkowa" wersja gry została przygotowana w ramach promocji nowych aparatów. Do tych, które będą obsługiwały Urban Freestyle Soccer, należą modele GX10, GX10i i GX20 firmy Sharp oraz 7650 i 3650 produkcji Nokii.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.