Alians antywirusowy

Microsoft i dostawcy systemów antywirusowych Network Associates i Trend Micro utworzyli stowarzyszenie Virus Information Alliance, którego celem jest lepsze informowanie o zagrożenia wirusowych w produktach Microsoftu.

Wydarzenia
30-31 marca 2017 r.

Już po raz dziesiąty stowarzyszenia ISSA Polska, ISACA Warsaw Chapter oraz magazyn Computerworld zapraszają na konferencję SEMAFOR - Forum...

Zarejestruj się
Do ośrodka webowego TechNet firmy została dodana strona webowa z najnowszymi informacjami o wirusach wysokiego ryzyka infekujących produkty Microsoftu. Ośrodek ten zawiera także informacje o łatkach ochronnych dla produktów firmy.

Uczestnicy porozumienia: Microsoft, Network Associates i Trend Micro będą wymieniać informacje techniczne o świeżo wykrytych wirusach i przekazywać je szybko użytkownikom z podaniem stopnia zagrożenia oraz metod ochrony. Na stronie tej umieszczone będą łączniki do stron dostawców produktów antywirusowych zawierających bardziej szczegółowe informacje o zagrożeniach.

Oprogramowanie Microsoftu, które jest instalowane na większości pecetów w świecie i dużej liczbie serwerów, jest głównym celem twórców wirusów i robaków.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.