Powrót IsoNews

Serwis internetowy IsoNews.com, przejęty i zamknięty kilka tygodni temu przez amerykański Departament Sprawiedliwości, został ponownie uruchomiony.

Wydarzenia
27 stycznia 2017 r.

Warsztaty mają na celu przekazanie wiedzy na temat problemów z prawami autorskimi we współczesnych  projektach IT oraz sposobach ich...

Zarejestruj się
3-4 kwietnia 2017

Coaching w Scrumie, to autorski program szkoleniowy, zaprojektowany z myślą o doskonaleniu pracy każdego Scrum Mastera. 2-dniowe szkolenie,...

Zarejestruj się
Adres nowej strony to http://www.theisonews.com - do tej pory serwis można było znaleźć pd adresem http://www.isonews.com (teraz jednak widnieje tu tylko komunikat rządowy) lub, po przejęciu Isonews.com przez władze: http://www.stolemy.com (adres wydaje się być wciąż aktualny). W serwisie publikowane są informacje o pirackim oprogramowaniu (ale nie udostępnia on żadnych nielegalnych aplikacji) oraz sprzęcie służącym do łamania zabezpieczeń (np. tzw. modach do konsoli Xbox).

Departament Sprawiediwości przejął domenę Isonews.com na mocy porozumienia z Davidem Rocci, jednym z twórców serwisu, oskarżonym o nielegalne sprowadzanie i sprzedawanie na terenie USA "modów" umożliwiających uruchamianie nielegalnych kopii gier na konsoli Xbox.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.