Reklama stron WWW w katalogu Interii

Portal Interia.pl wprowadził nowe usługi do swego katalogu stron internetowych. Nowe, płatne opcje mają na celu zapewnienie właścicielom dostępnych w katalogu stron lepszej ich ekspozycji.

Wydarzenia
20 stycznia 2017

Kampania Adwords stała się nieodzownym elementem strategii marketingowej większości firm. W Google po prostu trzeba być. Jak zrobić to...

Zarejestruj się
3-4 kwietnia 2017

Coaching w Scrumie, to autorski program szkoleniowy, zaprojektowany z myślą o doskonaleniu pracy każdego Scrum Mastera. 2-dniowe szkolenie,...

Zarejestruj się
Dzięki nowej opcji internauci zgłaszający swoje witryny do katalogu będą mogli wykupić usługę, która pozwoli na wyróżnienie ich witryny w katalogu stron WWW. Oferta obejmuje trzy sposoby wyróżnień - umieszczenie strony w ramce zwykłej, ramce z tłem oraz ramce z tłem i wyboldowanym tekstem. Usługę można wykupić na okres od 14 do 90 dni, co kosztuje od 6 do 19 zł netto, a aktywowana jest w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania potwierdzenia dokonania przez zamawiającego wpłaty (w dni robocze). Wpłat można dokonywać za pomocą SMS-ów, karty kredytowej lub usługi mTransfer.

W Interii pojawiła się także nowa, zmodyfikowana wersja pozycjonowania strony w katalogu. Dzięki niej witryna pojawia się na pierwszej pozycji w wynikach wyszukiwania według słowa, które występuje w wykupionym przez użytkownika zestawie słów kluczowych.

Od listopada 2002 r. w katalogu stron polskich INTERIA.PL dostępne są także opcje ekspresowego dodania strony do katalogu oraz ekspresowej aktualizacji już istniejącego wpisu. Opcje te są alternatywą do bezpłatnego dodania strony do katalogu. W przeciwieństwie jednak do opcji bezpłatnej, w opcji ekspresowej zamawiający ma gwarancję dokonania wpisu lub aktualizacji adresu strony w katalogu w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania potwierdzenia wpłaty (w dni robocze).

Więcej informacji:

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.