Rzeczpospolita za opłatą

Od maja wprowadzony zostanie płatny dostęp do części zasobów serwisu internetowego dziennika Rzeczpospolita. "Wykupiony dostęp pozwoli na pełne korzystanie z Archiwum oraz ze wszystkich dokumentów w serwisach Prawnym i Ekonomicznym" - tłumaczy Marek Kopyt, szef serwisu.

Wydarzenia
3-4 kwietnia 2017

Coaching w Scrumie, to autorski program szkoleniowy, zaprojektowany z myślą o doskonaleniu pracy każdego Scrum Mastera. 2-dniowe szkolenie,...

Zarejestruj się
Z opublikowanej na stronach http://RP.pl informacji wynika, że od maja płatny będzie dostęp do całej zawartości Archiwum Rzeczpospolitej OnLine, większości dokumentów w serwisach prawnym i ekonomicznym, a także do artykułów publikowanych w wydaniach codziennych i dodatkach stałych ROL, starszych niż 7 dni.

Nie planuje się na razie wprowadzenia opłat za dostęp do artykułów publikowanych w wydaniach codziennych i dodatkach stałych ROL - nie starszych niż 7 dni, do wyników wyszukiwania w Wydaniach OnLine, Komunikatach, Ogłoszeniach Drobnych, Archiwum Prawnym, Archiwum Rzeczpospolitej, pierwszych stron serwisów: prawnego i ekonomicznego oraz artykułów dostępnych ze stron zawartych w dziale Tematy.

"Wzorem największych światowych serwisów pozostawiamy bezpłatne m.in. wydania gazety, dodatków i dodatków specjalnych z ostatnich siedmiu dni, wyniki wszystkich wyszukiwań, itp. Trudna decyzja o wprowadzeniu opłat pozwoli nam, ku wspólnemu pożytkowi, na istotną rozbudowę i poprawienie jakości oferowanych usług", czytamy w oświadczeniu opublikowanym przez Marka Kopyta, szefa serwisu.

Oglądalność serwisu RP.pl kształtuje się na poziomie 400 - 500 tys. odsłon dziennie (wedle informacji uzyskanych kilka tygodni temu od Marka Kopyta).

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.