E-Business Suite dla MSP?

Oracle, wzorem swoich konkurentów, wprowadzi do sprzedaży w Europie zintegrowany system wspomagający zarządzanie dla średnich przedsiębiorstw.

Wydarzenia
24 lutego 2017 r.

Rama agile okazuje się często niezwykle skutecznym sposobem realizacji projektów IT. Dość powszechne jest fałszywe przekonanie, że zaletą...

Zarejestruj się
27 lutego 2017 r.

Przebieg warsztatów opierać się będzie na analizie, wspólnie z uczestnikami, poszczególnych etapów tworzenia usług mobilnych z perspektywy...

Zarejestruj się
Producent od dłuższego czasu planował poszerzenie oferty o pakiet dla mniejszych firm, który będzie sprzedawany na wybranych rynkach, m.in. w Europie i Chinach. Według zapowiedzi firmy nowy produkt nie będzie odchudzoną wersją pakietu E-Business Suite. Szczegóły projektu mają zostać ujawnione już pod koniec tego tygodnia.

Mniejsze firmy stały się ostatnio liczącymi się klientami dla producentów, tj. SAP, Microsof czy PepleSoft, tradycyjnie obsługujących rynek korporacyjny. Według IDC w skali globalnej sprzedaż rozwiązań dla segmentu MSP w 2003 r. zwiększy się o 4%, zaś najwięksi producenci oczekują nawet 15-20-proc. wzrostu.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.