Opłacalna obecność w Sieci

Jak wynika z raportu opublikowanego przez E-Commerce Times, a stworzonego na podstawie badań przeprowadzonych przez Harris Interactive, ponad 80% spośród amerykańskich małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), które posiadały swoje serwisy internetowe latem 2001 roku, zdobyło za ich pośrednictwem nowych klientów.

Wydarzenia
16 listopada 2016

Coraz więcej aplikacji wykorzystuje trend relacjonowania i opowiadania o swojej firmie oraz produktach/usługach za pomocą codziennych,...

Zarejestruj się
24 listopada 2016

Kampania Adwords stała się nieodzownym elementem strategii marketingowej większości firm. W Google po prostu trzeba być. Jak zrobić to...

Zarejestruj się
Spośród wszystkich firm które jako jeden z kanałów sprzedaży wykorzystują e-commerce, 59% uważa że dzięki niemu zwiększyła się ich sprzedaż w IV kwartale 2001 roku. 54% twierdzi natomiast, że dzięki wprowadzeniu internetowych "help desków" zwiększyła się ich efektywność pracy.

Około 74% MSP biorących udział w badaniu, stwierdziło że właśnie perspektywa pozyskania nowych klientów była najbardziej istotnym powodem dla zaistnienia w wirtualnym świecie. Innymi wymienianymi przez respondentów argumentami były m.in.: wzrost sprzedaży i redukcja kosztów.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.